Okolie

Záhradné vily v mestskej časti Bratislava Dúbravka na ulici Martina Granca, v novej juhovýchodnej časti obytnej zóny Brižite – Sever sú zasadené do parkového prostredia v blízkosti masívu Devínskej Kobyly.

 

 

 

Upravené okolie

Upravené okolie viladomov dotvára príjemné rodinné prostredie. Obytný súbor je umiestnený v susedstve borovicového lesa. Ponechané pôvodné vzrastlé stromy sú citlivo doplnené kvalitnými sadovými úpravami.

Zahradne vily_vtaci

Blízkosť mesta a priame napojenie na mestskú infraštruktúru.

Záhradné vily sú prístupné peši a autom z južnej strany zo sídliska Dúbravka z ulíc Martina Granca a Pri Kríži. V obytnej zóne v susedstve bola nedávno dokončená výstavba obytných súborov Villa Rustica a  Tarjanne. Dúbravka je plne funkčná zabehnutá mestská časť. Nachádzajú sa tu mnohé inštitúcie, štátne a zahraničné súkromné školy, futbalový a zimný štadión, kultúrny dom, kostoly, obchody, služby. Nakupovať nebudete musieť chodiť ďaleko. Na existujúcu sieť obchodov, nadviaže nové obchodné centrum BORY, ktoré sa stavia neďaleko. Budete tak môcť využiť množstvo značkových obchodov, kaviarne, reštaurácie a hypermarket.

Vynikajúce dopravné napojenie:

  • centrum Bratislavy                    12 km
  • diaľnica D2                               1 km
  • zástavky MHD                          400 m
  • centrum mestskej časti             1 km
  • obchodné centrum BORY          1,5 km 

 

Bývanie v dotyku prírodnej rezervácie

Na západnej strane hraničí celé územie Brižite – sever s lesom, výbežkom masívu Devínskej Kobyly. Devínska Kobyla patrí medzi jednu z významnejších lokalít nielen v Malých Karpatoch ale aj v rámci Slovenska a je vyhľadávaným miestom na víkendové prechádzky. V jadrových častiach rezervácie  platí  5-ty najvyšší stupeň ochrany prírody.

 

 

Bývanie v tichej štvrti

Ak si radi vychutnávate kľud od ruchu centra, Záhradné vily sú presne pre Vás. Lokalita, v ktorej sa nachádzajú, je prechodom medzi prímestskou krajinou a mestským prostredím. Neďaleko sa nachádza stará Dúbravka s typickou dochovanou vidieckou zástavbou.

 

Športové vyžitie v blízkosti

Pár krokov od VILLA VISTA je športový klub Penati. Východne od domov sa uvažuje s plochami pre šport a rekreáciu. V blízkosti sa nachádza veľa ďalších príležitostí športového vyžitia napríklad White Eurovalley Golf Park, Malacky alebo Penati Golf Resort –  Šajdíkove Humence, … Okolo obytnej zóny Brižite prechádzajú najbližšie spojenia z Bratislavy k našim južným susedom v Rakúsku: železničné spojenie do Viedne cez Marcheg a nový turistický most do Schlosshofu.