Interiér

Byty v Záhradných vilách nie sú priveľké, ale sú dostatočne komfortné pre celú rodinu. Splňte si svoj sen o zdravom bývaní. Projekt ponúka rôzne byty od 3-izbových cez 4- a 5-izbové až po luxusné strešné apartmány.

 

 

Komfortné presvetlené rodinné byty, ktoré si môžete dovoliť

Veľké terasy, luxusné zasklené steny a francúzske umožňujú prenikanie prírodného fenoménu lesa až do interiéru vytvárajú tak pocit jedinečnosti a komfortu. Parkovanie je možné v domovej garáži bezbariérovo prístupnej výťahom.

Flexibilné pohodlné byty

Dominantným priestorom bytu je obytný priestor s veľkým balkónom a kuchynským kútom.  Pri vstupe je pri väčších bytoch umiestnené hosťovské WC. V ďalšej časti bytu máme umiestnenú spálňu rodičov a jednu alebo dve spálne detí s priľahlou kúpeľňou. V kúpeľni sú okrem umývadla a vane umiestnené WC, prípadne bidet a sprcha. Byty na piatom podlaží majú veľké strešné terasy – záhrady s panoramatickým výhľadom do okolia.  

 

Váš byt bude rásť s Vami

Konštrukčný systém domov je dostatočne flexibilný aby umožnil veľkú škálu variability bytov. Vďaka použitému železobetónovému, stenovo – stĺpovému nosnému systému, môže Váš byt rásť s Vami a s Vašou rodinou.

Kvalitné bývanie – bezpečná investícia

Hodnota bytov v dobrých projektoch sa vďaka kvalitnej koncepcii stále zvyšuje, čo v budúcnosti zabezpečí vysoké a trvalé zhodnotenie vašej investície do bývania v projekte Záhradné vily.