Financovanie

Pripravili sme pre Vás výhodné podmienky získania a financovania Vášho nového bývania v ZÁHRADNÝCH VILÁCH a zvýhodnené a zjednodušené možnosti získania hypotekárnych úverov v najväčších slovenských bankách. 

Výhodné podmienky s minimálnou zálohou iba 15%

 

 

Dokončenie prvých dvoch domov v roku 2016,  tretí do konca roka 2017

V Záhradnom meste nemusíte čakať na výpredaj – výhodné ceny máme už teraz. Stále ponúkame zmluvu o budúcej zmluve s extra zníženou zálohou iba 15% kúpnej ceny, ktorá platí počas celej doby výstavby až do úplného dokončenia a odovzdania bytu. Teraz získate jeden z výnimočných záhradných bytov s minimálnym množstvom finančných prostriedkov a k tomu možnosť vyberať si z najširšej ponuky a navyše možnosť prispôsobiť si ho na mieru Vašej rodiny a Vašich potrieb. 

 

Iba u nás zaplatíte iba 15 % zálohu na začiatku po uzavretí zmluvy!  Počas celej doby výstavby nemusíte platiť žiadne dodatočné splátky: nepotrebujete žiadne ďalšie prostriedky, nepodstupujete žiadne riziko. Po celý čas je výška vašej zálohy oveľa nižšia než prestavané náklady. Všetko ostatné platíte až po úplnom dokončení stavby, keď si všetko skontrolujete a byt je zapísaný v katastri, súčasne s uzavretím ostrej kúpnej zmluvy.

Zvýhodnené a zrýchlené hypotekárne úvery

Na základe spolupráce so štyrmi najväčšími slovenskými bankami môžete získať hypotekárny úver alebo úver na bývanie zabezpečený nehnuteľnosťou mimoriadne výhodne. Využite služby spoločnosti Hypocentrum – nášho partnera, ktorý Vám vybaví najvýhodnejšiu hypotéku v pohodlí a bez stresu. Spolupracujeme s Tatra bankou, Slovenskou sporiteľňou, Všeobecnou úverovou bankou, Československou obchodnou bankou a Sberbank. Informujte sa u nás na výhodné úvery v našich parnterských bankách, kde nepotrebujete znalecký posudok a čerpáte úver bez čakania – na plombu. U nás je možné aj viacnásobné čerpanie úveru už na zálohu počas rozostavanosti stavby a neskôr na doplatok. Priebeh získania úverovej ponuky je rýchlejší a získate automaticky najvýhodnejšiu úrokovú sadzbu už od 1,19% p.a., odpustenie spracovateľského poplatku a čerpanie úveru na plombu